Každý, kdo již doma bazén má si tuhle vymoženost nemůže vynachválit. No, vymoženost. To snad platilo o bazénu kdysi, kdy jsme se na ně jen závistivě dívali v amerických, či všeobecně kapitalistických filmech a snili o něčem podobném. Nyní si již můžeme tento sen splnit levou rukou. Ceny bazénů se pohybují v řádech desetiny výplaty a pokud nechcete skutečně nějakého obra, klidně si jej z výplaty také pořídíte. Nejdražší investice pak bude do filtrace, pokud nebudete brát obyčejnou kartušovou.

bazén

Filtrace sama o sobě však nestačí k tomu, abyste měli nádherně čistou vodu, ve které vidíte až na dno. Ona sice zachytí hrubé nečistoty a ty, které vidíme pouhým okem, ale s těmi mikroskopickými neudělá naprosto nic, protože na to není uzpůsobena. Zde musí přijít něco jiného, co bakterie bezpečně zlikviduje a tím nám umožní spokojené koupání. Ve velké většině případů to zabezpečí chlor nebo nějaké jeho přípravky. Je to laciné a rychlé. Jenže ne každý má chlor rád a jeho specifický pach už vůbec ne. Takže je třeba sáhnout zase úplně někam jinam.

Musí to být něco účinného, to je jasné. A tím jsou bezesporu kyslíkové tablety, které dokáží to, co chlor, ale samy o sobě o něm v životě ani neslyšely. Odpadá tedy starost s citlivější pokožkou, nebo snad dokonce na chlor jako takový, alergickou.

bazének

Pokud jste o nich nikdy neslyšeli, tak to nevadí. Odborníků je dost a jistě vám každý rád poradí, jak s nimi zacházet a jak je dávkovat. Jiné je samozřejmě dávkování do malého kruhového bazénku a jiné do velkého dlouhého deset metrů.

U kyslíkových tablet nejsou vůbec známy jakékoli škodlivé účinky. Nejsou známy žádné alergie a ani jakékoli problémy. Takže po nich může sáhnout skutečně naprosto kdokoli. Vám tedy nezbývá, než je vyzkoušet. Neváhejte a objednejte si je přímo zde přes odkaz a uvidíte sami, že nebudete litovat.

Related Posts

Účinky česneku na naše zdraví

Nakupování přes internet

Webové stránky pro seniory

Jak se stravovat, když trpíte zvětšenou prostatou? Čemu byste se rozhodně měli vyvarovat?

Zapomeňte na letní tropická vedra

Praktické bedny