Zjistili jste, že pro svůj duševní klid potřebujete ráno vyjít ze dveří do trávy a vyzkoušet, jestli rosa studí? Nemusíte hned stavět dům nebo chatu, existuje jednodušší a svobodnější cesta. Řešením je domek, který je mobilní, nebo třeba maringotka u splavu.
bydlení v horách
Když může být vaše základna v přírodě mobilní, spousta věcí se hned řeší snadněji. Existuje totiž lákavá možnost pronájmu pozemku, který se vám líbí, máte víc možností výběru a vaše vidina snídaně v trávě se přibližuje rychleji. Můžete pátrat třeba na březích řek, které zpravidla náleží Povodí Vltavy nebo Labe – zejména u Labe jsou k vidění rybáři s maringotkami v zádech. Ať už je vlastníkem instituce, firma, nebo soukromník, vždycky lépe slyší na to, když si na jeho pozemku nainstalujete něco, co zase po čase můžete odvézt. Pronajatý pozemek vyhovuje těm, kdo se rozhodnou žít nomádským životem, nebo poskytne dočasné útočiště lidem, kteří své definitivní místo teprve hledají.

Splynutí s přírodou
Pokud vám nevyhovuje tradiční řešení, toužíte po něčem jiném a líbí se vám neokázalý design, možná sáhnete po maringotce. Výroba trvá přibližně dva měsíce. Má antracitový nátěr, který dobře splyne s přírodou a uvnitř bílou lazuru, jež opticky zvětšuje prostor.
krása bydlení v přírodě
V pohodě v horku i v zimě
Freedomek je pro lidi, kteří se nechtějí o nic starat, mít komfort jako ve městě a přitom žít v srdci přírody. Pokud v něm chcete pobývat i v zimě, nebo v něm bydlet trvale, což mladí lidé, nebo naopak senioři často dělají, je to ideální volba. Je totiž konstruován pro horské podmínky, vyzkoušený v Krkonoších či na Šumavě a při bydlení nedochází k tepelným ztrátám. Izolace je vydatná a provozní náklady jsou tím pádem tak nízké, že výrobce doporučuje topení elektřinou. Proto neváhejte a toto kvalitní bydlení vyzkoušejte, nebudete litovat!

Chcete být blíž k přírodě? Pořiďte si mobilní bydlení
Ohodnoťte příspěvek

Related Posts

Dětské království

Moderní kuchyně s patchworkem a kovovými doplňky

Jak postavit zahradní altán?

Zařiďte si novou kuchyň na míru

Není radno do toalety splachovat všechno

Místo pro blízké osoby