Pokud se o své blízké nedokážeme postarat sami, jediným řešením je najít jim dostatečnou péči, kterou jim poskytnou kvalifikované osoby. Samozřejmostí je příjemné prostředí a splnění veškerých náležitostí. Pokud někoho z vaší rodiny postihla Alzheimerova choroba, stařecká demence či jiný typ demence a vy hledáte místo, kam byste mohli svou blízkou osobu umístit, rádi bychom vám představili Alzheimer centrum Praha.

muž na vozíku

Non-stop péče

Naše centrum je určené pro klienty, kteří se o sebe nedokáží sami postarat a potřebují nepřetržitou péči. Nabízíme vám místo, kde se o vaše blízké postaráme 24 hodin denně 365 dní v roce. Vašim blízkým zajistíme důstojné místo, kde o ně bude pečováno s láskou. Moc dobře víme, jak je pro starší osoby těžké smířit se s odloučením od rodiny. Bohužel to v mnoha případech jinak nejde a je nezbytné, umístit blízké osoby do zařízení k tomu určených. Proto se ke klientům snažíme přistupovat jako ke členům své rodiny. Určitě vás zajímá, čím je naše centrum unikátní. Proč byste měli své blízké svěřit právě do našich rukou? V poslední době se množí případy násilí páchaném na starších lidech. Je tedy naše centrum to správné? Nemusíte se obávat svěřit vaše blízké do naší péče?

seniorka v posteli
Propojení služeb

Obavy určitě nejsou na místě. Naše zařízení není jen zdravotnickým zařízením, podařilo se nám totiž propojit zdravotnické zařízení se sociálními službami. Co je naším posláním?

• podpora soběstačnosti a aktivního způsobu života
• respektování individuálních zvyklostí
• zachovávat práva a lidskou důstojnost

Všechna tato poslání plníme nejlépe, jak dovedeme. Jsme tu pro všechny klienty i pro ty velmi náročné. Ubytování je v příjemném domácím prostředí. Pokoje jsou jednolůžkové, dvojlůžkové i trojlůžkové. Vlastní sociální zařízení je samozřejmostí. Vlastní dovybavení pokoje není problém.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Related Posts

Pomocníci do kuchyně, kteří vám zásadně usnadní život

Dětské království

Není radno do toalety splachovat všechno

Bez příprav to nepůjde

Zabezpečte si váš rodinný dům

Skvělé řešení pro vás