Pokud se o své blízké nedokážeme postarat sami, jediným řešením je najít jim dostatečnou péči, kterou jim poskytnou kvalifikované osoby. Samozřejmostí je příjemné prostředí a splnění veškerých náležitostí. Pokud někoho z vaší rodiny postihla Alzheimerova choroba, stařecká demence či jiný typ demence a vy hledáte místo, kam byste mohli svou blízkou osobu umístit, rádi bychom vám představili Alzheimer centrum Praha.

zoufalství
 
Non-stop péče
 
Naše centrum je určené pro klienty, kteří se o sebe nedokáží sami postarat a potřebují nepřetržitou péči. Nabízíme vám místo, kde se o vaše blízké postaráme 24 hodin denně 365 dní v roce. Vašim blízkým zajistíme důstojné místo, kde o ně bude pečováno s láskou. Moc dobře víme, jak je pro starší osoby těžké smířit se s odloučením od rodiny. Bohužel to v mnoha případech jinak nejde a je nezbytné, umístit blízké osoby do zařízení k tomu určených. Proto se ke klientům snažíme přistupovat jako ke členům své rodiny. Určitě vás zajímá, čím je naše centrum unikátní. Proč byste měli své blízké svěřit právě do našich rukou? V poslední době se množí případy násilí páchaném na starších lidech. Je tedy naše centrum to správné? Nemusíte se obávat svěřit vaše blízké do naší péče?

věk
 
Propojení služeb
 
Obavy určitě nejsou na místě. Naše zařízení není jen zdravotnickým zařízením, podařilo se nám totiž propojit zdravotnické zařízení se sociálními službami. Co je naším posláním?

•            podpora soběstačnosti a aktivního způsobu života
•            respektování individuálních zvyklostí
•            zachovávat práva a lidskou důstojnost

domov důchodců

Všechna tato poslání plníme nejlépe, jak dovedeme. Jsme tu pro všechny klienty i pro ty velmi náročné. Ubytování je v příjemném domácím prostředí. Pokoje jsou jednolůžkové, dvojlůžkové i trojlůžkové. Vlastní sociální zařízení je samozřejmostí. Vlastní dovybavení pokoje není problém.

Related Posts

Skvělé řešení pro vás

Celoroční i rekreační bydlení

Sny jsou jenom v naší mysli

Sedací souprava se snadným rozkládáním

Americká hypotéka nebankovní

Pesimismus není na místě