Propagační materiály patří mezi základy marketingu a pomáhají firmám dlouhodobě zvýšit povědomí o značce i nabízených produktech. Grafické zpracování tudíž musí být perfektní, stejně jako následný tisk. Naše firma Vám provedení dokáže obstarat a to kvalitním tiskem, který nabízí pestré barvy, prvotřídní materiály i volnost při realizaci návrhu. Výsledné letáky nabízí skvělý design, který zákazníka osloví již na první pohled a zvýši tak šance na nákup vašich produktů. Kromě výběru vzhledu a velikosti u nás naleznete i výběr skládání nebo možnost zušlechtění pomocí laminace nebo UV laku. Výsledné propagační materiály tak nabízí to nejlepší a pomohou Vám zvýšit prodej a tím i zisk.
 

tiskárny
Volba každého detailu
Každý detail může rozhodovat a my tak klientům nabízíme volbu takřka všech parametrů, kterými budou letáky disponovat. Velikost, barva, materiál, ale i přídavné prvky vybíráte již během objednávky a vše v jednom formuláři. Nabízíme tisk letáků ve tvrdší podobě (pevný materiál), tak i tvorbu letáků v měkčí podobě (klasické a nejpoužívanější provedení). Sytost barev je zajištěna moderním digitálním tiskem i přesným manuálem, podle kterého jsou návrhy vytvořeny. Výsledek je tak vždy precizní a nabízí ty nejlepší parametry, které zajistí úspěch.

leták
 
Výpočet ceny skrze jednoduchý formulář
V případě zájmu o naše služby nemusíte složitě vypisovat všechny parametry a následně je odesílat k provedení s očekáváním ceny a podmínek. Vše můžete rychle vyřídit pomocí formuláře, který je dostupný na webu http://www.eprinting.cz/tisk/letaky/. V tomto formuláři vyberete materiál, provedení, ale i velikost letáků a na základě toho získáte i cenu celé zakázky.
Pokud cena přesáhne 2000 Kč, doprava bude automaticky zdarma. V opačném případě Vám bude účtována jednotná cena 100 Kč, bez ohledu na typ platby. 

Summary

Related Posts

Vše si můžete usnadnit

Někdy to prostě nejde

Řešíte důležité znalosti, které se týkají i výpočtů?

Komfort a pohodlí

Užijte si volnost a uspokojení

Posezení pod pergolou ať svítí sluníčko nebo prší