Pokud se vám doma ještě nestala žádná nehoda s vodou, tak patříte k těm šťastným lidem. Protože mě už se to stalo hned dvakrát. A hledat, kde je detekce úniků vody je opravdu složitá. Tedy alespoň pro mě. Protože mně osobně se ještě nikdy nestalo, že bych si nějakou nehodu s vodou anebo s potrubím vyřešila sama. Proto jsem ráda, že máme u nás v okolí tak šikovné instalatéry, kteří mi vždycky pomůžou, když je potřeba. Vzpomínám si, jak před rokem a půl se mi rozbila pračka. Byla jsem zrovna prát prádlo a šla jsem do sklepa něco dělat, abych tam uklidila a odnesla další věci.

Děti milují vodu.

Nejhorší na tom bylo, že jsem se ve sklepě držela asi hodinu. A potom, když jsem šla do koupelny se podívat na prádlo, tak mě čeká úplný šok. Protože byla v koupelně potopa! A bohužel se nějak vyrvala hadice od pračky, takže všude voda tekla a byla to úplná pohroma. A rychle jsem volala příteli, ale telefon mi nebral. Co mám tedy dělat? Byla jsem v nesnázích. Volala jsem tedy instalatéry, kteří naštěstí ihned přijeli a pomohli mi s únikem vody. Museli prvně zjistit, odkud voda je. Takže využili své znalosti detekce úniku vody a musím uznat, že instalatéři si vedli opravdu skvěle. A hlavně profesionálně.

Voda není vždy žádaná.

Tak asi za půl hodiny měli všechno hotové a já jsem byla spokojená. Vada byla na straně pračky. Takže jsem tohle řekla příteli a ihned třetí den jsme šli koupit novou pračku. Nechci mít totiž zase znova vytopenou koupelnu, protože vysušování koupelny je opravdu velice složité. A musí se to vždycky pořádně všechno vysušit, aby se tam zamezilo rozšíření plísně, se kterou jsme taky kdysi v minulosti dost bojovali. A jak byste si třeba poradili vy, kdyby jste potřebovali pomoc? Můžete se taky podívat na webové stránky kanalizace-instalateri.cz, kde taky najdete mnoho důležitých informací a taky kontaktů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup