Přestěhovat byt nebo vybavení rodinného domku, to není jen tak. Celá procedura se dělí na tři základní části – přípravnou fázi, samotné přemísťování věcí a následné vybalování a úklid. Na první pohled se může zdát, že nejobtížnější je fáze druhá, tedy přeprava nákladu, ale praxe jasně potvrzuje, že je to právě naopak. Je to dáno také současnou úrovní služeb, které v této oblasti nabízí spolehlivá individuální řešení. Profesionálové mají dnes k dispozici vybavení, které ještě před pár desítkami let neexistovalo, a není pro ně problém přemístit v podstatě cokoli, dokonce i méně obvyklá břemena, jako jsou trezorové skříně, stroje a zařízení a vybavení kanceláří a manuálních provozů.

kartonové krabice

Přípravná fáze vyžaduje dostatek času a předcházet by jí měl alespoň přibližný harmonogram. Vyplatí se na chvíli vysadit, zvolnit životní tempo a v poklidu sepsat na papír bod po bodu, co je třeba zařídit po administrativní stránce (předání bytu, odečty měřidel energií, klíče, kontakt na stěhováky, změnu adresy atd.) Budete potřebovat balicí materiál (kartonové krabice, bublinkovou fólii, lepicí pásku, popisovací fixy), který vám může poskytnout stěhovací firma. Krabice lze dokonce proti záloze zapůjčit, není nutné je kupovat, anebo pracně a zdlouhavě shánět po obchodech. Součástí přípravy je také třídění věcí, v každé domácnosti se jistě najde něco, co nepřináší žádný užitek, ale může posloužit někomu jinému, případně to mohou stěhováci dopravit na sběrný dvůr.

převážení věcí

Bez dovolené to nepůjde

Závěrečná fáze bývá obtížnější, než ta přípravná, neboť na vás již začne doléhat psychická i fyzická únava. I když levné stěhování Praha Odnes to proběhne bez problémů a firma ve stěhovací den zajistí vše potřebné, na vás pak bude postupné vybalování, třídění, uklízení a hlavně přivykání na nový životní rytmus a jiné prostředí. Rozhodně není dobrý nápad přestěhovat se v pátek a mít před sebou jen dva volné víkendové dny, vyplatí se alespoň dva dny dovolené vyšetřit právě na závěr celé akce, abyste předešli zbytečnému přepracování, chaosu a stresu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Related Posts

Účinky česneku na naše zdraví

Nakupování přes internet

Webové stránky pro seniory

Jak se stravovat, když trpíte zvětšenou prostatou? Čemu byste se rozhodně měli vyvarovat?

Zapomeňte na letní tropická vedra

Praktické bedny