Ještě než zamíříte do obchodu okukovat nabízené zboží, dobře si promyslete, jaké jsou vaše požadavky, kde bude skříň stát a kolik peněz do ní hodláte investovat. Preferujete raději zásuvky nebo závěsné tyče? Z jakého materiálu by měla být skříň vyrobena? Otázek je spousta.

Rozměry vestavěné šatní skříně

Šatní skříň by měla být dimenzována na co možná největší množství oblečení. Hloubka skříně by měla být alespoň 45 centimetrů, tak aby se do úložných prostor dobře vešlo složené oblečení. útulná ložnice

Pokud má šatní skříň navíc ještě závěsnou tyč na pověšení ramínek, zde počítejte ještě s větší šířkou okolo 56 cm. Závěsná tyč, krom šířky, má jistá kritéria i na výšku. Ta by měla být okolo 140 cm, tak aby zde mohlo vyset i sezónní oblečení, jako kabáty, letní šaty atd. Hluboký a úzký prostor vyřešíte přidáním výsuvných šatních tyčí.

Vzhled vestavěné šatní skříně

pověšená ramínka

Volte raději vyšší šatní skříně, kdy do vrchních polic můžete umístit sezónní oblečení nebo sportovní potřeby. Výška je pevně daná a posléze už s ní nejde moc hýbat. Jedinou možností jsou speciální nástavce, ale ne ke každému modelu se dají sehnat. Design šatní skříně se snažte sladit s ostatními prvky v místnosti. Vše bude působit ucelenějším dojmem. Pokud při výběru přeci jenom trochu tápete, vsaďte na celou sestavu nábytku ve stejném dekoru a provedení.

Malým prostorům budou slušet skříně ve světlém provedení, které je nebudou zbytečně opticky zmenšovat. Skříně h1734 sten-skrine.cz disponují světlým odstínem dřeva a posuvnými dveřmi a jsou tak ideální volbou právě do prostorově omezených místností. S posuvnými dveřmi však nikdy nedocílíte úplného otevření, to mějte při výběru na paměti. Pokud vás tedy nelimituje samotná dispozice místnosti, raději vsaďte na otevírané dveře. U kterých tento problém nehrozí a navíc jsou při otevírání o hodně tišší.

Related Posts

Krabičkové diety vs. Saláty z Francie

Znáte správný význam slova positioning?

Vybírejme přepravce s rozvahou

Co když se na vás podepsal syndrom vyhoření?

Efektivní spravování kontaktů

Podnikání na mateřské