Pokud hledáte nějakou práci a lámete si hlavu s tím, že jste rozeslali už asi tisíc inzerátů a nikdo se vám neozval nebo poslal zamítavou odpověď, máme pro vás exkluzivní nabídky práce, kde urgentně shánějí brigádníky na dohodu o provedení práce nebo vedlejší činnost, takže pokud máte o něco takového zájem, můžeme vám nabídnout dvě nabídky brigád v Pardubicích.

laptop-336373_1920

První nabídka brigády: Operátorka práce v call centru

Hodinová mzda: 120 Kč na hodinu + prémie za dobře odvedenou práci

Místo pracoviště: Pardubice, po jednom měsíci zaškolení možnost 100% práce z domova

Náplň práce:

Obvolávání čísel vygenerovaných systémem a zjišťování názorů lidí na různá témata (například politika, nákupy, volby a tak dále)

Zadávání daných odpovědí sdělených respondentem do systému

Výhodou zkušenost s telefonováním v call centru jako operátor (není však nutností, v případě potřeby rádi zaučíme)

Co vám můžeme nabídnout my:

Firemní notebook s kvalitními sluchátky (můžete mimo práce využívat i k osobním účelům)

Každý čtvrtek oběd v pracovní pauze v případě pracoviště v call centru zdarma

V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis nebo motivační dopis, proč bychom si měli vybrat právě vás.

mobil na stole

Druhá nabídka brigády: Administrativní pracovník

Hodinová mzda: 170 Kč na hodinu + bonusy dle výkonu

Místo pracoviště: Pardubice

Zadávání dat do systému (většinou náš systém, nebo Excel)

Tvoření excelových tabulek

Zpracovávání podkladů, aktualizování dat, případně přepis dat, pokud nejsou správná

Správa našeho firemního blogu (tvoření příspěvků a poutavých textů, či psaní textů na sociálních sítích), například Facebook, Linkedln, Instagram a další

Základem této práce je preciznost a chuť se učit. Požadujeme alespoň základní pracovní znalosti Excelu či práce s administrativou.

V případě zájmu nám, prosím, pošlete váš životopis a proč byste právě vy chtěli tuto práci dělat.

Jak bude reklama vypadat?
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup