Detoxikační procedury, injekce, stříkačky, vyhlazování vrásek, bandáž žaludku a ostatní procedury, jistě si nějaké umíte živě představit. Máte to všechno zapotřebí? Často ženy pro svou krásu opravdu udělají cokoliv. Jsou schopné snést bolest jenom proto, aby nakonec vypadaly lépe. Jsou ochotné podrobit se různým nepříjemným procesům jenom kvůli tomu, aby například zhubly. Některé z nás z toho až mrazí. Samozřejmě, že občas je to potřeba kvůli zdraví a jedině pro naše zdraví bychom to měly podstupovat. Pro zdraví a také pro naše osobní štěstí, protože věřím, že mnoho žen, které jsou při těle, tak se akorát trápí a pak nejsou ve svém životě šťastné, protože se neumějí radost z běžných věcí a běžného dne, ale trápí je jenom jedna věc, že jsou obézní.

Jak tedy začít, abychom se opět mohly smát a radovat? Mnoho z žen není spokojených se svým tělem, a proto chtějí zhubnout. To je samozřejmě možné, ale občas si vybereme metodu, která je neúčinná, a tak nás nakonec veškeré hubnutí přestane bavit, protože výsledky se nedostavují.

Jaký jídelníček tedy zvolit? Jak zapracovat na své postavě, abychom se opět líbily světu, ale také samy sobě? Novinkou ve světě, která přichází z USA, kde na ni začala pracovat sorta lidí, je jistá metoda. Tato metoda je známá jako ketonová dieta. Také se jí říká proteinová nebo bílkovinná. Má více názvů, ale je popsána stejným stylem.

Jedná se o:

· Účinnost ve formě nového jídelníčku. Jíte speciální proteinová jídla bohatá na vitamíny a minerály. Ty se vyrábějí pouze z prvotřídních surovin.
· Dostáváte do sebe více proteinů a tím pádem u vás v těle začne proces zvaný ketóza. Tento proces umožní, abyste snížili svou přebytečnou tukovou tkáň čili se vám začnou spalovat tuky. Přitom snížíte příjem sacharidů a tuků.
Ovšem vaše svalová hmota zůstává nepozměněná. Té se to naprosto netýká, což je skvělé, protože nenastane, jak je již nechvalně známý jo-jo efekt.

Related Posts

Blíží se čas k výrobě marmelád

Posilování dětské imunity: Víte, jak na to?

Jak se vyznat ve vrtačkách

Kosmetické výrobky: přírodní oleje

Máme to doma každý

Výrobky bez éček