Uspořádat si svépomocí veselku, to není jen tak. Jistě, je to tradiční způsob, neboť v době, kdy nebyly žádné svatební agentury se to dělalo nejinak. Zkrátka celá rodina si sedla ke společnému stolu, vše se naplánovalo, rozdaly se úkoly, rodiče novomanželů sáhli na své úspory a svatba byla na světě. Takže když to šlo dříve, tak je jasné, že stejně dobře to jde i dnes. Ovšem pozor! Od dob minulých se ledacos změnilo. Dřívější veselka, to nebyla žádná pompézní záležitost, což se o dnešních svatbách už zdaleka říci nedá. Dřívější svatba, to byl obřad v kostele či na radnici a hostina pro příbuzné a přátele v domě u rodičů nevěsty. A tím to většinou skončilo. Ovšem dnes už se řeší vše ve velkém stylu, od rozeslání svatebních oznámení až po výslužky. To jsou však jen dva drobné body v bohatém svatebním seznamu.

nevěsta

Ti, co se plánují vzít a chtějí si vše zajistit svépomocí, by měli myslet na spoustu věcí. K nim patří zejména rozeslání svatebních oznámení, zhotovení seznamu hostů, výběr místa, zajištění obřadu, květinová výzdoba, hudba, hostina, program, svatební dort, výběr šatů, zajištění kadeřnice a kosmetičky, výslužky, a ještě mnohé další. Nicméně to úplně nejdůležitější ze všeho, bez čeho se žádná svatba neobejde, nejsou jen ženich a nevěsta, ale také jejich snubní prsteny, které je spojí na celý život. A tím spíše je potřeba věnovat jejich výběru tu pravou péči.

prstýnek

Vzhledem k tomu, jak dlouho je budete nosit, by měly být zhotoveny kvalitně, z prvotřídního materiálu, který ani po letech nošení ve všech situacích neztratí svůj lesk. Samozřejmě by se oběma novomanželům měly líbit tak, aby s nimi byli maximálně spokojeni. I z tohoto důvodu je dnes možné objednat jednoduchou verzi pro muže a zdobnější verzi pro ženu, které k sobě vhodně ladí, tak, aby bylo jasné, že jste pár, ale abyste byli oba dva maximálně spokojeni. A nezapomínejte ani na to, že móda se mění, proto je na místě vsadit na nadčasový design.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Related Posts

Pro svou krásu bychom udělaly vše!

Posezení pod pergolou ať svítí sluníčko nebo prší

Blíží se čas k výrobě marmelád

Posilování dětské imunity: Víte, jak na to?

Jak se vyznat ve vrtačkách

Kosmetické výrobky: přírodní oleje