Uspořádat si svépomocí veselku, to není jen tak. Jistě, je to tradiční způsob, neboť v době, kdy nebyly žádné svatební agentury se to dělalo nejinak. Zkrátka celá rodina si sedla ke společnému stolu, vše se naplánovalo, rozdaly se úkoly, rodiče novomanželů sáhli na své úspory a svatba byla na světě. Takže když to šlo dříve, tak je jasné, že stejně dobře to jde i dnes. Ovšem pozor! Od dob minulých se ledacos změnilo. Dřívější veselka, to nebyla žádná pompézní záležitost, což se o dnešních svatbách už zdaleka říci nedá. Dřívější svatba, to byl obřad v kostele či na radnici a hostina pro příbuzné a přátele v domě u rodičů nevěsty. A tím to většinou skončilo. Ovšem dnes už se řeší vše ve velkém stylu, od rozeslání svatebních oznámení až po výslužky. To jsou však jen dva drobné body v bohatém svatebním seznamu.

nevěsta

Ti, co se plánují vzít a chtějí si vše zajistit svépomocí, by měli myslet na spoustu věcí. K nim patří zejména rozeslání svatebních oznámení, zhotovení seznamu hostů, výběr místa, zajištění obřadu, květinová výzdoba, hudba, hostina, program, svatební dort, výběr šatů, zajištění kadeřnice a kosmetičky, výslužky, a ještě mnohé další. Nicméně to úplně nejdůležitější ze všeho, bez čeho se žádná svatba neobejde, nejsou jen ženich a nevěsta, ale také jejich snubní prsteny, které je spojí na celý život. A tím spíše je potřeba věnovat jejich výběru tu pravou péči.

prstýnek

Vzhledem k tomu, jak dlouho je budete nosit, by měly být zhotoveny kvalitně, z prvotřídního materiálu, který ani po letech nošení ve všech situacích neztratí svůj lesk. Samozřejmě by se oběma novomanželům měly líbit tak, aby s nimi byli maximálně spokojeni. I z tohoto důvodu je dnes možné objednat jednoduchou verzi pro muže a zdobnější verzi pro ženu, které k sobě vhodně ladí, tak, aby bylo jasné, že jste pár, ale abyste byli oba dva maximálně spokojeni. A nezapomínejte ani na to, že móda se mění, proto je na místě vsadit na nadčasový design.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Related Posts

Blíží se čas k výrobě marmelád

Posilování dětské imunity: Víte, jak na to?

Jak se vyznat ve vrtačkách

Kosmetické výrobky: přírodní oleje

Máme to doma každý

Výrobky bez éček