Řešit vlastní bydlení byste měli hned jak začnete být výdělečně činní. Jistě, můžete bydlet v podnájmu, ale toto není dlouhodobé řešení. Když budete mít vlastní byt či dům, budete svými vlastními pány a nebudete se muset bát, že skončíte na ulici. Jaké jsou tedy dnes možnosti?
rodinný dům s garáží

1.      Dům nebo byt – koupě bytu nebo domu je pro většinu lidí asi tou nejlepší, ale zároveň nejdražší variantou. I menší byty jsou poměrně drahé, zvláště v atraktivních lokalitách. Většina lidí se bez hypotéky neobejde, což v reálu znamená zadlužení na dvacet i více let. Jedná se pro vás však o trvalé řešení problému s bydlením. Jakmile se vám podaří hypotéku kompletně splatit, s bydlením již nebudete mít žádné starosti.

2.      Mobilní dům – i když se na mobilní domky mnoho lidí dívá skrze prsty, jde o kvalitní bydlení, které mohou využívat i rodiny s dětmi. A to po celý rok. Moderní typy jsou totiž skvěle zateplené a díky tomu se dají vytápět daleko levněji než celá řada standardních domků a bytů. A to znamená úsporu. Navíc jsou mobilní domy ve většině případů levnější než standardní typy obydlí. Problém však může nastat s placením, jelikož na tento druh obydlí nedostanete od banky hypotéku. Řešením by mohla být půjčka od rodiny.
moderní dům

3.      Zahradní domek – nejlevnější, ale zároveň také nejméně komfortní varianta bydlení. Tento druh stavby slouží primárně k uschování zahradního nářadí, případně bazénových doplňků, ale ve své základní verzi se k bydlení příliš nehodí, alespoň ne celoročně. Zahradní domek se však dá poměrně jednoduše, a navíc levně vylepšit tak, aby se dal využívat všech dvanáct měsíců v roce. Nejde ovšem dlouhodobé řešení, alespoň ne v případě, že máte děti. Ani ty největší zahradní domky totiž nejsou příliš rozměrné a mohou soužit tak maximálně pro přespání. O bydlení v pravém slova smyslu se tak nedá v tomto případě příliš hovořit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Related Posts

Pomocníci do kuchyně, kteří vám zásadně usnadní život

Dětské království

Není radno do toalety splachovat všechno

Bez příprav to nepůjde

Zabezpečte si váš rodinný dům

Skvělé řešení pro vás