Kyslíkové tablety do vířivky a bazénu jsou důkazem toho, že i bez chloru jde udržet dokonale čistou a průzračnou vodu ve Vašem koupacím zařízení. Chlor byl až do nedávna považován za základní prvek při udržování bazénové vody, ale bohužel v dnešní době je spousta lidí nejen citlivější na chlor, ale také mohou trpět alergiemi, a proto se vyhýbají veřejným koupalištím a všem vodním http://www.rm-kov.cz/rez-vysokotlakym-vodnim-paprskem/ radovánkám po celé léto. Ale dnes tomu tak už být nemusí. Můžete si užívat vodních radovánek ve svém bazénu či vířivce, pokud se rozhodnete pro udržování vody ve Vašem koupacím zařízení za pomocí tak zvané bezchlorové chemie.

zahradní vířivka

Bezchlorová chemie je založen na aktivním kyslíku. Dokonale ošetří vodu ve Vašem koupacím zařízení, tak jako chlor, ale bez jeho typického chemického zápachu a bez jakýchkoliv jiných změn vlastností vody. Pokud máte citlivější pokožku, je pro Vás tento způsob ošetření vody ve Vašem bazénu či vířivce, přesně tím pravým. Také jde o vhodnější variantu pro Vaše nejmenší a pro zvířata. V nabídce najdete nejen kyslíkové tablety, ale také granulát a samozřejmě kyslíkový aktivátor, díky kterému jsou tyto předchozí dva přípravky ještě mnohem účinnější a rychleji začnou působit.

vstup do vířivky

Ovšem i při použití bezchlorové chemie je nutné pravidelně provádět kontrolu vody za pomocí testeru, abyste předešli jakýmkoliv komplikacím. Je nutné sledovat PH vody a tím pádem i její kvalitu, aby byla neustále vhodná ke koupání. Nezapomínejte na příslušenství, které Vám pomůže při údržbě Vašeho koupacího zařízení, jako jsou síťky či bazénový vysavač, které Vám pomohou udržet Vaše koupání dokonale čisté a zbavené mechanických nečistot. Údržba vody nemusí být nijak náročná, pokud víte jak na to a co přesně použít je to snadné. Takže neváhejte a vybavte se vším potřebným, ať si můžete užívat vodních radovánek po celé léto.

Related Posts

Blíží se čas k výrobě marmelád

Posilování dětské imunity: Víte, jak na to?

Jak se vyznat ve vrtačkách

Kosmetické výrobky: přírodní oleje

Máme to doma každý

Výrobky bez éček