Celý svět se čím dál tím více digitalizuje. Lidé jsou pohodlní a zvykli si, že většinu věcí mohou ovládat z pohodlí svého domova nebo prostřednictvím svého chytrého telefonu. Zřízením online rezervačního systému přinesete pro sebe i pro své klienty spoustu benefitů.

CVIČENÍ

Společnosti, které tyto online rezervační systémy provozují, se obvykle o všechno postarají. Stačí jen, pokud projevíte zájem, a oni se už postarají o veškerou instalaci, nastavení a podobně. Samozřejmě vám také poskytnou přesný návod a ukázku, jak celý systém funguje.

Propojením vašeho sportoviště s rezervačním systémem získají vaši klienti lepší přehled o tom, jaké služby mohou u vás využívat. Možná doposud ani nevěděli, co všechno nabízíte. Takto si mohou pomocí pár kliknutí zarezervovat, že v určitou hodinu přijdou hrát tenis a poté si zajdou odpočinout do wellness prostředí.

Rezervační systém je skvělý především pokud na svém sportovišti využíváte skupinové cvičení. Některé cvičení mívají omezenou kapacitu, kvůli velikosti sportoviště, kde se odehrává. Skrze rezervační systém klient bude vědět, jestli na něj vyjde řada a bude mít dopředu jistotu, že když dorazí na místo, nebude poslán pryč, protože už se do sálu jednoduše nevleze. I pro trenéry je důležité, že budou dopředu vědět, kolik klientů budou danou lekci cvičit. Mohou tak dopředu uzpůsobit chystané cvičení danému počtu.

JÓGA

Rezervační systémy také přináší spoustu benefitů, které šikovně využijí online rozhraní. Můžete svým klientům do něj nahrávat kredity, které potom utratí na vašich sportovištích. Samozřejmost je propojení s různými slevovými akcemi, které si pro klienty chcete přichystat. Systém se dá také propojit se skladem, pokladnou a EET, což vám velmi usnadní práci. Šikovnou vymožeností je i propojení live streamu, neboli živého vysílání prostřednictvím rezervačního systému. Tento způsob lekcí se osvědčil především v době, kdy u nás nejvíce řádila pandemie covid-19.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Related Posts

Blíží se čas k výrobě marmelád

Posilování dětské imunity: Víte, jak na to?

Jak se vyznat ve vrtačkách

Kosmetické výrobky: přírodní oleje

Máme to doma každý

Výrobky bez éček