Kolikrát za život jste již tohle tvrzení slyšeli? Není to však jen otřepaná fráze, jak by se na první pohled mohlo zdát. Tato slova jsou více než pravdivá. Kdo z vás by netoužil být zdravý, krásný, fit a v pohodě? Mít tak tělo, ve kterém se cítím skvěle!

Cesta k vytoužené figuře a zdravému životu není až tak složitá, důležité jsou tyto tři věci:
Jíst
·         pravidelně
·         vyváženou a pestrou stravu, bohatou na vitamíny

Pít
·         množství čisté vody
·         místo kávy si dejte raději bylinkový čaj
·         a pokud přeci jen bez své kávičky nemůžete být, pijte ji bez mléka nebo použijte mléko sójové nebo třeba mandlové

Vydržet
·         nevzdávejte to po prvním neúspěchu
·         stanovte si cíle (stačí malé)
·         a vytrvejte, výsledky se dostaví na každý pád
 
V poslední době jste se mohli setkat s fenoménem takzvaných SUPERPOTRAVIN. Jde o potraviny velmi bohaté na vitamíny, minerály, enzymy a živiny, které vaše tělo nutně potřebuje, aby bylo zdravé krásné a fit. Mezi takovéto potraviny patří například: chia semínka, Acai, Aloe Vera, Goji, Chlorella, Rakytník, mladý ječmen, granátové jablko, kokosový olej, avokádo a mnoho dalších..

Zkuste tyto potraviny pravidelně zařadit do svého jídelníčku a uvidíte, že výsledky na sebe nenechají dlouho čekat. Vaše tělo se vám odmění svým vzhledem a navíc budete plní energie, kterou potřebujete zejména v těchto chladných zimních měsících.

Mezi SUPERPOTRAVINY z našich luhů a hájů patří zejména: semena (dýně, slunečnice, len, sezam, ostropestřec), ořechy, česnek, cibule, křen, medvědí česnek, pažitka, listový salát, špenát, borůvky, maliny, třešně, višně, aronie a mnohé další plody, které nám skýtá místní zahrádka.

Do svého jídelníčku také zařaďte mořské ryby i sladkovodní ryby a množství bylinek. Pokud nemáte v zimním období k dispozici dostatek čerstvých potravin, sáhněte po mražených. Nebojte se kombinovat.
Vyhněte se tučným, smaženým a přeslazeným pokrmům a v neposlední řadě přidejte pravidelný pohyb.

Po obnově svého jídelníčku brzy zpozorujete úbytek na váze, zmizí problémy s pletí, slabými vlasy a třepícími se nehty. Ve vašem těle nastane požadovaná rovnováha, která se projeví nejen na vašem vzhledu, ale i na kondici a náladě.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Related Posts

Sex v kině s třemi chlapy a jednou nadrženou ženou

Bělení zubů – pro zářivý úsměv

Pročistěte si organismus!

Každá žena je krásná

Hýčkejme si pokožku pleťovou maskou

Práce a zase práce