Každá žena má ve svém obličeji krásné rysy, u každé osoby však najdeme i rysy, o které zrovna nestojíme. Dříve nebyla možnost tyto dary přírody nijak korigovat a žena musela zůstat, jak se říká, přírodní. V dnešním světe je rozvoj dekorativní kosmetiky na takové úrovni, že každá žena může správným nalíčením vypíchnout své klady tváře a naopak to, co ji hyzdí, může šikovně skrýt. Jen je třeba vědět, jak na to. Chytrá žena navštíví alespoň jednou v životě vyškolenou vizážistku, naučí se správné líčení pro svou osobu a řídí se radami, které jsou jí poskytnuty odbornicí.
líčidla ženy
Co by měla chytrá žena vědět o líčení?
          Začínáme aplikací make-upu. Doporučujeme aplikaci houbičkou, která zaručí pravidelnou vrstvu na kůži. Jde o aplikaci rychlou a bezchybnou oproti použití vlatních prstů, které nezaručí pravidelné a jemné rozetření. Výsledek pak může být šokující v podobě flekaté tváře zejména v ostrém osvětlení.

          Nezapomínejme na správný tvar obočí. Mnoho žen si vůbec nedokresluje své obočí. Zapomíná tak velmi důležitý faktor obličeje. Správná modelace tužkou na obočí nebo barevným gelem dokáže ženu omladit v jedné vteřině až o 10 let. Naopak někdy je dobré trochu se krotit a obočí modelovat jen decentně. Přehnané úpravy ve formě tzv. blatníků opravdu nepřidají žádnému obličeji.

          Pár doteků konturovacím bronzerem udělá mnohdy zázrak. Doporučuje se neutrální chladný tón, který naší tvář dokonale vymodeluje. Opět třeba dbát na profesionalitu. To, co ve světlech kamer vypadá nádherně, může pro sekterářku při běžném denním světle skončit fatálně pro její vzhled.
kosmetický štětec
         Tvářenka je další pomůckou, která by neměla chybět v žádné kosmetické taštičce. Volíme svěží tóny dorůžova nebo broskvova, volbu necháme na našem celkovém typu. Tmavší tvářenkou lze domodelovat obličej velmi dobře ve chvíli, kdy má žena příliš široký obličej. Nanášíme ale zejména na lícní kosti, kde nám udělá dobrou službu. Naopak velmi jemný odstín volíme u úzké tváře.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Related Posts

Sex v kině s třemi chlapy a jednou nadrženou ženou

Bělení zubů – pro zářivý úsměv

Pročistěte si organismus!

Hýčkejme si pokožku pleťovou maskou

JSTE TO, CO JÍTE

Práce a zase práce