Pokud si chceme udržet naše dobré zdraví, nebo nás trápí různé zdravotní obtíže, vždy je vhodné zařadit menší či větší očistu. Mluvíme o očistě vnitřní, která se týká celého našeho těla, všech orgánů, ale i duševního stavu. Protože ve zdravém těle je přeci zdravý duch. Můžeme využít velkého množství způsobů, jakým se na očistu vrhnout.
čerstvá mrkvová šťáva
Půst
Půst je nejméně náročným způsobem, co se týče financí a surovin. Ovšem o to více je potřeba vůle a odhodlání. Můžete nejprve vyzkoušet třeba pár dnů, kdy budete pít pouze zeleninové a ovocné šťávy, které můžete doplnit kokosovou vodou plnou minerálů. Pokud to Váš organismus zvládne, můžete vyzkoušet pár dnů úplně bez jídla. Dávejte ovšem pozor, až budete opět začínat s běžnou stravou. Začínejte po velmi malých dávkách, aby to pro tělo nebyl šok. Po půstu se budete cítit lehčí, budete mít nejspíš o pár kilo méně a možná se budete divit, s kolik zdravotními problémy Vám pomůže.
Pokud nechcete držet pro někoho moc drastický půst, můžete vyzkoušet zařazení doplňků stravy, které Vám organismus zaručeně také pročistí. Osvědčenými prostředky jsou křemelina a zelená řasa chlorella. Snažte se je kupovat v co nejlepší kvalitě, u chlorelly si ohlídejte označení bio.
nabrabá kávová zrna
Křemelina
Jde o horninu, tvořenou z většiny schránkami jednobuněčných řas. Využívá se ve formě prášku, který lehce rozpustíte ve vodě. Užívá se jedna čajová až polévková lžíce denně. Křemelina dokáže absorbovat různé škodlivé látky, toxiny, bakterie a těžké kovy z těla
Chlorella v tabletách
Chlorella
Chlorella je sladkovodní jednobuněčná řasa, známá svými detoxikačními účinky, protože dokáže dobře vázat těžké kovy a odvádět je z organismu ven. Také obsahuje velké množství chlorofylu, železa a dalších vitaminů. Užívá se buď ve formě tablet, nebo prášku. Můžete ji přidat do smoothie a šťáv. Kvalitní chlorella je velmi chutná, proto ji můžeme jíst i samotnou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Related Posts

Sex v kině s třemi chlapy a jednou nadrženou ženou

Bělení zubů – pro zářivý úsměv

Každá žena je krásná

Hýčkejme si pokožku pleťovou maskou

JSTE TO, CO JÍTE

Práce a zase práce