Kancelář by měla sloužit k tomu, aby se v ní jak se patří úřadovalo. Aby tam seděla kompetentní osoba, která dokáže nejlépe i poslepu najít ten správný formulář a příslušné razítko, která za všech okolností ví, co kde je.
Jenže kolikrát jenom tomu tak není! Člověku tam někdo přinese horu lejster, a než se jeden rozkouká, přibydou k nim další a ještě další. Pak si kdosi vzpomene, že je třeba přednostně vyřídit to úplně dole, všechno se to tak nějak promísí a přehází a pak aby se v tom pověstné prase vyznalo. Protože úředník má té laviny nad hlavu a dokáže už kolikrát jenom trnout, zda se na něj tato sesype nebo ne.
poznámkový blok
Takto si vesměs počíná úředník, šéf nebo podobný jedinec, který doposud nepoznal . Protože pokud někdo toto zná, nemělo by něco podobného jako ve výše popsané situaci nikdy vzniknout. Ba ani nemůže k něčemu podobnému dojít.
Protože existuje naprosto jednoduché řešení, jak si takovou úřadovnu zorganizovat, jak si vše prakticky a přehledně uložit. Aby všechno mělo to svoje místečko, kde to nikomu nepřekáží a kde je to zároveň snadno k nalezení, kde je to po ruce.
Důležitá lejstra si lze jednoduše zařadit třeba do kovové kartotéky, u níž si jeden může navíc i vybrat tu nejpříjemnější oku lahodící barevnou variantu a velikost, ba i typ.
Na výběr jsou tu kousky určené pro malé a úzké kanceláře drobných úředníčků, stejně jako ty objemnější a vyšší, dávající možnost využít i prostor nad nimi.
Takovou kartotéku si stačí objednat a do pár dní už ji jeden má, a to s dopravou zdarma, a spolu s touto získává sedmiletou záruku, čili jistotu, že se bude dílu po minimálně zmíněné období dařit. A je nasnadě, že to ve skutečnosti bude mnohem déle, že má každá taková záruka svou rezervu pro strýčka Příhodu.
kancelářská týmová práce
A jestliže dotyčný ouřada nebo podnikatel teprve začíná a jeho kancelář doposud zeje prázdnotou, může si ke zmíněným kartotékám objednat klidně i vybavení do šaten, díky čemuž se může pověsit… co to plácám… díky čemuž si má kam pověsit své svršky a odložit jiné soukromé věci. K tomu pak lze přihodit i různé dekorativní předměty, užitečné úložné prostory na různé dokumenty,…
A pak už nehrozí, že člověk utone v moři zpřeházených listin a kdečeho ještě. Protože tato nabídka je pro úřadující osobu ten nejlepší záchranný kruh, s nímž ke dnu nepůjde.

Related Posts

Krabičkové diety vs. Saláty z Francie

Znáte správný význam slova positioning?

Vybírejme přepravce s rozvahou

Co když se na vás podepsal syndrom vyhoření?

Efektivní spravování kontaktů

Podnikání na mateřské