Obdivovali jste na návštěvě u známých jejich krásné a moderní vypínače či zásuvky, které se kompletně vymykali tomu, na co jste zvyklí, tedy šedé, béžové nebo bílé nudné klasice? Dost možná se jednalo právě o elektro prvky od Schneider Unica, které vynikají v tom, že jsou jiné, modernější, vyrobené z kvalitnějších materiálů a působí mnohem luxusněji. Domů si je pořizují lidé, kteří mají smysl pro detail a kteří moc dobře vědí, že i takové maličkosti dokážou naprosté divy.
zásuvky na dřevě

Jiné barvy, jiné tvary

Schneider Unica si zakládá na originalitě a unikátnosti. Zapomeňte tedy na nudné matné provedení doprovázené nejčastěji béžovou nebo bílou barvou. Toto je již minulostí, kterou ve svém domě nechce nikdo, komu záleží na tom, aby to dobře vypadalo. Schneider zvolil atypické barevné kombinace, které perfektně rozzáří interiér a dodají mu dávku originality. Fialové, růžová, antracitová nebo třeba lesklá šedá – to je jen malý výčet možných barev, mezi kterými můžete vybírat. Oblíbenou variantou je také to, že si nekoupíte celý nový vypínač či zásuvku, ale pouze rámeček. Ten si opět můžete zvolit dle vlastních představ.
elektrická zástrčka

Vysoká kvalita produktů je základem

Určitě vás kromě vzhledu zajímá také to, jak je na tom kvalita. Jedná se o kvalitní modely, nebo výrobce sázel pouze na originální vzhled? Možná budete překvapeni, ale produkty Schneider Unica jsou postaveny právě na vysoké kvalitě, která je zapříčiněna použitím kvalitních materiálů a moderních výrobních postupů. Produkty od této značky vám tedy vydrží desítky let, a to i přes každodenní používání budou vypadat výborně.

ü Moderní design vypínačů a zásuvek
ü Různé tradiční i atypické barevné kombinace, matné a lesklé provedení
ü Vysoká kvalita dána použitím odolných a kvalitních materiálů
ü Dostupná cena, kterou si může dovolit jakákoliv domácnost

Related Posts

Blíží se čas k výrobě marmelád

Posilování dětské imunity: Víte, jak na to?

Jak se vyznat ve vrtačkách

Kosmetické výrobky: přírodní oleje

Máme to doma každý

Výrobky bez éček