Nelze zpochybňovat skutečnost, že malá miminka svět hraček ještě tolik nezajímá. Jste jim přednější především vy jako rodiče, nepochybně plné bříško a tolik důležitý spokojený a dlouhý spánek. Aby však mělo všeho dostatek i vaše miminko, můžete mu do jeho první sbírky pro ty nejmenší, zakoupit sortiment hraček a kolotočů nad postýlku https://www.chytraliska.cz/kategorie/drevene-hracky-pro-nejmensi-a-miminka/hracky-a-kolotoce-nad-postylku/, které mu pomůžou lépe usnout a zaujmout jeho pozornost díky barvám a různým tvarům.

kolotoč nad postýlku

Nebudete mít problém se od něho vzdálit

Mnoho maminek zápasí s problémem, jakým je uspávaní miminka pouze v jejich přítomnosti nebo v náručí. Abyste si však mohly odpočinout i vy (během spánku vašeho malého miminka), pořiďte mu šikovný kolotoč nad postýlku, který odpoutá jeho pozornost od vaší přítomnosti před jeho spánkem.

Můžete jich vlastnit hned několik a umístit jich nejen do dětské postýlky, ale i do kolébky nebo kočárku.

Všechny, které nalezete v nabídce jsou z měkkého materiálu, jakým je plyš a ve veselých podobách pohádkové postavičky, jakou je krteček nebo jiných zvířátek.

✔ Vaše miminko se díky takovému kolotoči přehoupne z fáze hraní a pozorování do spánku, který bude bohatý a kvalitní i bez vaší iniciativy.

Přínosná hračka, kterou můžete vzít kamkoliv

Na těžké a tvrdé předměty má vaše miminko ještě čas. V době, kdy je ještě opravdu malé, můžete zaujmout jeho vnímání měkkou hračkou, kterou není problém vzít kamkoliv budete chtít.
dítě si hraje

Kolotoč můžete bez problémů zavěsit na místo, kde ho vaše dítě uvidí a třeba na něho i dosáhne. Pro ještě zábavnější a lákavé hraní disponují některé typy zvukovým efektem, jakým je třeba vibrace. Nemějte obavy z toho, že byste se nemohli s partnerem vyspat po nekonečně dlouhé době i vy a dopřejte vašemu miminku chvilku pozorování a hraní v jeho postýlce nebo kočárku na hračku, která se bude různě otáčet a zaujme především svým designem.

Uvidíte, že to bude nejen pro něho, ale i pro vás první hračka k nezaplacení.

Related Posts

Blíží se čas k výrobě marmelád

Posilování dětské imunity: Víte, jak na to?

Jak se vyznat ve vrtačkách

Kosmetické výrobky: přírodní oleje

Máme to doma každý

Výrobky bez éček