Stále více se body nosí a stále více a více žen si ho oblíbilo. Má totiž mnoho výhod a je nesmírně praktické. Dá se dost dobře využít a nemělo by chybět v šatníku žádné z žen. Ptáte se, proč je tak skvělé? Vždyť tak prazvláštní kousek oblečení nemůže být v ničem ohromující, říkáte si. Obleček podobný plavkám nebo dětským oblečkům nemůže být pro obyčejnou ženu na každodenní nošení. To jste však na omylu! Opak je pravdou.


Praktičnost

Pokud nechcete celý den opětovně zastrkávat halenky zpět do kalhot či těsných sukní, oblékněte si na sebe raději body. To zůstane tam, kde má, a navíc pod těsným oblečením nebude po zmačkaných boulích od triček ani památky. Skvěle zdůrazní vaši ženskou postavu a ještě se v něm budete cítit pohodlněji, no není to nádhera? Tohle musíte vyzkoušet!


Teplo

Pomalu cítíte přicházející jarní vzdoušek a máte tendenci odkládat zimní kabáty za lehčí a zároveň kratší jarní bundičky. . Krátké bundy znamenají chtě nechtě odhalená záda, která nám to dokáží pěkně vrátit i s úroky v podobě nachlazení. Tomu však s praktickými body předejdete. Budete vypadat skvěle a nebude vám zima na záda ani v té nejkratší bundičce. Využít ho můžete i v případě jakéhokoliv vrstevní, vždy zajistí příjemný a vzácný pocit tepla, když je potřeba.


Je sexy

Pokud zvolíte krajkové body jako spodní vrstvu pod halenku nebo košili, splní stejnou funkci jako obyčejné tílko ale s tím rozdílem, že bude zatraceně sexy. Předsudky, že krajkové transparentní body patří jen do ložnice, nechte stranou. Dokáže úžasně zpestřit váš outfit a dokonce potěšit vašeho partnera. A pak že krajkové body není praktické, přesvědčte se samy!
 
Nyní už víte, proč tolik žen na svá „bodyčka“ nedá dopustit. Vybírat můžete s několika variant a střihů. V obchodech najdete s rukávy, krátkými či dlouhými, s ramínky nebo s košilovým vzhledem.

5/5 - (1 vote)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Related Posts

Co rozhoduje při nákupu brýlí a jejich obroučků

Co na sebe včera, dnes a zítra

O čem je udržitelná móda?

Kousky v šatníku, do kterých se vyplatí investovat

Žhavé trendy – jarní móda 2017