Ať si říká kdo chce co chce, každý rád nosí to, co právě letí. I když zrovna nesledujete zahraniční magazíny nebo fashion weeks spolu s nejslavnějšími světovými návrháři, nezoufejte. Přečtěte si, v čem tuhle jarní sezónu obstojíte.


·        Metalické barvy

Myslíte si, že metalické barvy patří jen do sci-fi a fantazy filmu? Pak jste na omylu. Nastává období, kdy metalické barvy budou in. Nejedná se pouze o oblečení. Metalické odstíny se objeví také na jarní obuvi. Zvláště pak na sandálech, které oživí každý váš outfit. Určitě se po takových poohlédněte. Pokud patříte mezi odvážnější, velmi žhavým hitem začíná být metalická manikúra. Pokud vás už nudí klasické barevné odstíny laků, dejte vašim nehtům metalický vzhled.


·        Pastelové barvy

Jaro se ponese v duchu pastelových barev. Jaro je veselé i barevné, což skvělé podtrhnou pastelové odstíny. Ty můžete volit jak u oblečení a módních doplňků, tak u manikúry a líčení. Každá žena si najde jinou pastelovou barvu, která dokonale ladí k její barvě pleti a vlasům. Sáhněte po meruňkové, světle růžové, mátové nebo bledě modré. V těchto barvách se zaručeně dostanete na jarní vlnu.


·        Květinové a zvířecí vzory

Květiny i zvířátka k jaru neodmyslitelně patří. V jarních měsících vidíme jejich motivy téměř všude kolem sebe. Proč je tedy nevyužít i u oblékání. Květinové vzory budou skvěle vypadat na halenkách, sukních, šatech i kalhotách. Stejně tak na doplňcích.

Váš jednoduchý outfit oživí lodičky nebo kabelka se zábavným květinovým vzorem. To platí i u zvířecích vzorů. Oblíbení jsou zejména ptáčci, bránit se ale nemusíte i jiným vzorům. Žádané budou stejně jako v případě motivů květin také na doplňcích. Nebojte se ani šperků ve tvaru zvířátek.

Už u vás propuká ta pravá jarní nálada? Tak neváhejte a vyrazte na nákupy! Jarní kolekce už jsou v obchodech k dostání. Ulovte ty správné kousky a spolu s jarním sluncem budete na ulicích přímo zářit.

Related Posts

Co rozhoduje při nákupu brýlí a jejich obroučků

Co na sebe včera, dnes a zítra

O čem je udržitelná móda?

Kousky v šatníku, do kterých se vyplatí investovat

3 důvody proč nosit body