Každá žena zná ten pocit. Něco vám říká, že váš šatník potřebuje trošku oživit a obměnit. Je to pocit naprosté bezmoci. Nevíte kde začít a kde skončit. Je proto dobré vědět, které kousky jsou nezbytné a do kterých se vyplatí investovat.

Malé černé šaty
Snad podle všech módních znalců jsou naprostým základem každé ženy. Jde o kousek, který ve vašem šatníku bude pobývat pěkně dlouho, ale zaručeně se pro něj během roku najde využití. Důležité je vybrat si tak, aby nám šaty skvěle padly. Existuje samozřejmě několik různých střihů. Zde hraje důležitou roli také materiál. Můžeme vybírat šaty krajkové, z tenčích či tlustších materiálů. Vzhledem k tomu, že se dají nosit na několik způsobů a poměrně často, vyplatí se zvolit opravdu kvalitní materiál a zainvestovat do nich o nějakou tu korunku více.

Padnoucí spodní prádlo
Není nic horšího, než když se pod tričkem rýsuje nepadnoucí podprsenka. To dokáže znehodnotit každý outfit. Pokud si říkáte, že na spodním prádle až tolik nezáleží, protože stejně nejde vidět, tak jste na omylu. Spodní prádlo je naprostý základ, na kterém se dá dále stavět. Investovat do spodního kvalitního a padnoucího spodního prádla se vždy vyplatí.

Podzimní a zimní kabát
Záležitost, která se nosí každý rok a rozhodně se vyplatí do něj investovat. Ať už jsou trendy jakékoliv, kabát se nosí stále a stále také bude. Rozhodně nešetřete a zvolte opravdu kvalitní. . U kabátku je velice důležité sledovat z jakého je materiálu ušitý. Opravdu kvalitní kabát má více jak 70% bavlny. Jen takový kabát vám bude sloužit několik sezón, aniž by žmolkovatěl.

Kabelky a peněženky
Nezapomínejte také na kabelky a peněženky. Ty jsou s námi každý den a je potřeba, aby byly kvalitní a spolehlivě sloužily. Ona totiž dobře vybraná kabelka, která má nadčasový vzhled a je vyrobená z kvalitního materiálu, dokáže dělat neocenitelnou službu i několik let. To platí i v případě takové peněženky. To ovšem neznamená, že bychom je nemohly obměňovat. Vždy se k ní můžete s chutí vrátit. Ty ženy, které dokáží za kvalitní kabelku utratit i několik tisíc, vědí proč.

Related Posts

Co rozhoduje při nákupu brýlí a jejich obroučků

Co na sebe včera, dnes a zítra

O čem je udržitelná móda?

3 důvody proč nosit body

Žhavé trendy – jarní móda 2017