V současné době, kdy prostřednictvím e-mailu a telefonu komunikujeme denně s několika desítkami lidí, je velmi důležité být schopen zorientovat se v kontaktech, telefonních číslech a e-mailových adresách. Běžné zápisníky často nestačí našim požadavkům, proto jsme vybrali pár aplikací, které by vám se správou kontaktů měly pomoci.
 pracovník v košili
·         Bitrix24
Bitrix24 je v podstatě takovým Facebookem pro firmy, umožňuje nejen spravovat kontakty, ale také sledovat projekty, sdílet dokumenty, chatovat s kolegy a kontrolovat kalendář, to vše na jednom místě. Podobně jako na výše zmíněné sociální síti můžete příspěvky vašich spolupracovníků libovolně komentovat, lajkovat a reagovat na ně sdílením fotek či souborů. Aplikace je uživatelsky velice přívětivá, je přehledná a jednoduchá, jednotlivé položky jsou od sebe odlišeny barevně, často se můžeme setkat s různými rámečky a zvýrazněnými nadpisy, umožňuje přehledně a poměrně zábavně spravovat úkoly a zaznamenávat termíny plnění, skrze aplikaci lze i volat. Bitrix24 lze stáhnout například v ruštině, němčině, angličtině, polštině, česká verze zatím bohužel není k mání, snad se jí brzy dočkáme.
 
·         CamCard
Aplikace, která umožňuje synchronizaci papírových vizitek s těmi elektronickými. Umožňuje také výměnu elektronických vizitek na konferencích, meetinzích, seminářích, veletrzích a dalších akcích, na kterých je možné navázat pracovní kontakty. Všechny vizitky a důležitá data jsou tak na jednou místě, vy k nim můžete vkládat komentáře, vše libovolně editovat. Aplikace je přístupná odkudkoli – ze smartphonu, webu či tabletu. Aplikace pro firmy umožňuje také rozdělení rolí a omezený přístup pro určité členy firmy.
 bílá vizitka
·         My Contacts Backup Pro
My Contacts Backup Pro je aplikace, která umožňuje nejjednodušší způsob jak zálohovat a obnovit kontakty pouze z mobilního telefonu bez potřeby počítače. Kontakty zálohujete jedním dotykem, můžete si je poslat e-mailem jako přílohu formátu VCF nebo CSV, kterou lze snadno otevřít a upravovat v Excelu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Related Posts

Krabičkové diety vs. Saláty z Francie

Znáte správný význam slova positioning?

Vybírejme přepravce s rozvahou

Co když se na vás podepsal syndrom vyhoření?

Podnikání na mateřské

Co je to vlastně podnikání