V současné době, kdy prostřednictvím e-mailu a telefonu komunikujeme denně s několika desítkami lidí, je velmi důležité být schopen zorientovat se v kontaktech, telefonních číslech a e-mailových adresách. Běžné zápisníky často nestačí našim požadavkům, proto jsme vybrali pár aplikací, které by vám se správou kontaktů měly pomoci.
 pracovník v košili
·         Bitrix24
Bitrix24 je v podstatě takovým Facebookem pro firmy, umožňuje nejen spravovat kontakty, ale také sledovat projekty, sdílet dokumenty, chatovat s kolegy a kontrolovat kalendář, to vše na jednom místě. Podobně jako na výše zmíněné sociální síti můžete příspěvky vašich spolupracovníků libovolně komentovat, lajkovat a reagovat na ně sdílením fotek či souborů. Aplikace je uživatelsky velice přívětivá, je přehledná a jednoduchá, jednotlivé položky jsou od sebe odlišeny barevně, často se můžeme setkat s různými rámečky a zvýrazněnými nadpisy, umožňuje přehledně a poměrně zábavně spravovat úkoly a zaznamenávat termíny plnění, skrze aplikaci lze i volat. Bitrix24 lze stáhnout například v ruštině, němčině, angličtině, polštině, česká verze zatím bohužel není k mání, snad se jí brzy dočkáme.
 
·         CamCard
Aplikace, která umožňuje synchronizaci papírových vizitek s těmi elektronickými. Umožňuje také výměnu elektronických vizitek na konferencích, meetinzích, seminářích, veletrzích a dalších akcích, na kterých je možné navázat pracovní kontakty. Všechny vizitky a důležitá data jsou tak na jednou místě, vy k nim můžete vkládat komentáře, vše libovolně editovat. Aplikace je přístupná odkudkoli – ze smartphonu, webu či tabletu. Aplikace pro firmy umožňuje také rozdělení rolí a omezený přístup pro určité členy firmy.
 bílá vizitka
·         My Contacts Backup Pro
My Contacts Backup Pro je aplikace, která umožňuje nejjednodušší způsob jak zálohovat a obnovit kontakty pouze z mobilního telefonu bez potřeby počítače. Kontakty zálohujete jedním dotykem, můžete si je poslat e-mailem jako přílohu formátu VCF nebo CSV, kterou lze snadno otevřít a upravovat v Excelu.

Efektivní spravování kontaktů
Ohodnoťte příspěvek

Related Posts

Vyhledávače vám konečně vyjdou vstříc

Vše pro Váš úspěch

Poznejte sama sebe

Podnikání na mateřské

Internet nám může vydělávat

Co je to vlastně podnikání