O co jde?

Jak už jde z názvu vyčíst, tak jde o únikovou hru. Může se zapojit jakákoliv skupinka, ovšem s počtem dvou až pěti lidí. Hlavním cílem je řešit po cestě různé hádanky a úkoly na logiku, protože jen tak se dostanete ke klíči ven. Na celou tuto akci máte určitý čas, aby to bylo ještě o něco zajímavější. Konkrétně tato doba činu 90 minut, což se může zdát jako spousta času, ale při adrenalinu a složitých úloh se to promění ve velkého nepřítele splnění mise. Každý z nás určitě hrál takovou hru, kde se musí dostat ven. Zde je to ovšem realitou a z hry se stane skutečnost, z níž Vám bude běhat mráz po zádech. Zároveň opustíte starosti z běžného života a také si od něj dokonale odpočinete. Také je velice důležité zmínit, že je to celé souhře a koordinaci týmu. To vše Vás určitě ještě více spojí a posílí celý kolektiv.
útěk pryč

Samara

Právě tohle je jedna z těch her, jež se přesunou do reality. Samara je v městě Kolín, kde se právě kvůli ní snižuje výrazně počet obyvatel. A proto má Váš tým jako hlavní cíl zneškodnit kazetu. Ta se nachází na místě, kde byla právě pohřbena. Přesto v tomto městě stále rostou počty mrtvých. Bohužel jediné, co policie ví je, že všichni tito lidé měli u sebe videokazetu. Pro lepší pochopení děje si nezapomeňte shlédnout o film, protože poté pochopíte celý příběh. Možná to teď zní hrozně strašidelně, což i někdy je, ale v klidu si můžou jít zahrát i Vaše děti od 10 let.
východ ze zříceniny

Dvojitý agent

Zde se nacházíme také v Kolíně, ovšem v nižších podlažích ve sklepě. Právě zde zmizel velice záhadně jeden z agentů, a proto se ten druhý pokusí vyšetřit co se vlastně odehrálo. Ovšem musí stihnout vše vyšetřit, než jej dopadne KGB. Je to vůbec jedna z prvních únikových her právě zde v Kolíně, takže Vám každý účastník jistě potvrdí, že se určitě vyplatí si to vyzkoušet na vlastní kůži. Určitě také potrápí Váš mozek, protože je zde potřeba speciální přemýšlení a také umění se na věci podívat tak trochu jinak. Domů si odnesete super zážitek a dobrodružství třeba s kamarády.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Related Posts

Numerologie jako krůček k poznání sebe sama

Kdepak ty ptáčku hnízdo máš

(Ne)Lenošení v zahrádkářské kolonii

Pletení je prastará dovednost

Tapisérie, originální a ručně utkaný doplněk, který můžete mít i vy

Láska prochází žaludkem!