Hypotéka bez registru je optimálním finančním produktem pro všechny začínající i zkušené podnikatele, kteří by potřebovali pomoci se svými investicemi do svého podnikání. Splatit počáteční kapitál je opravdu náročné, zejména pokud člověk nemá žádné předchozí zkušenosti. Jestliže tedy potřebujete finanční výpomoc, abyste mohli pořádně rozjet své podnikání, tak se neváhejte obrátit právě na nebankovní společnost, která vám nabízí tento věhlasný, a hlavně osvědčený finanční produkt.

dohodnutí

Dobrý úrok a dlouhá doba splácení

Co můžete od hypotéky bez registru vlastně čekat? Jaké má vlastnosti? Nejvíce vás určitě zajímá to, jestli firma nahlíží do registru nebo ne. Nahlíží, avšak spíše pro informaci o tom, jak na tom jste, a jak vám případně upravit úrokovou sazbu. Pokud zde máte nějaké drobné zápisy, tak se bát nemusíte, zpravidla to nic neovlivní. Dokonce často ani nevadí, pokud je na vás aktuálně uvalená exekuce.

Co se týká úrokové sazby, nejčastěji můžete počítat s hodnotami okolo 6 % p.a., avšak přesná hodnota samozřejmě záleží na tom, jestli právě máte nějaký zápis v registru či nikoliv. Doba splatnosti vaší půjčky bude velmi variabilní, bude začínat na jednom roku a pokračovat až na celých třicet let. Splácení svého úvěru si tedy můžete rozložit i na delší časový úsek.

Za svůj úvěr budete ručit nemovitostí. Ta je velmi klíčová, protože nejenom, že bude pro firmu představovat jakousi jistotu, také se z ní bude vypočítávat, kolik vlastně můžete dostat půjčeno. Nemovitost se nechá zdarma ocenit, a vy si budete moci půjčit většinou až 70 % z ceny nemovitosti.

české koruny

A to nejlepší na konec? Hypotéka bez registru vám vyjde vstříc hlavně tehdy, pokud spěcháte. Můžete počítat s tím, že své peníze obdržíte již do dvaceti čtyř hodin od podepsání smlouvy, a to na svůj bankovní účet. Vzhledem k tomu, že si všechno můžete vyřídit online přes internet, je to opravdu velmi rychlé a bez jakéhokoliv zdržování.

Related Posts

Oblíbenost Oberbank každým rokem stoupá

Hospodářský výsledek

Nejrychleji rostoucí ekonomika Evropské unie

Je potřeba mít osobní rozpočet?

Ekonomika v rámci růstu důchodového věku

Skvělé řešení situace