Ubytování v samotném srdci Pálavy. V krásném historickém městě Mikulov s jedinečnými památky a pohádkovou krajinou. Hotel Galant nabízí krásné moderní ubytování. Na výběr jsou https://www.heureka.cz/%3Fh%5Bfraze%5D%3DSprchovy%2520kout%252070×90 tři varianty ubytování. Standard, Deluxe a Rodinné pokoje. Pokoje Standard a Deluxe jsou si velmi podobné a vybavením stejné. Některé jsou více romantické pro mladé, ale i starší zamilované páry. Vybaveny jsou televizí, připojením na Wi-Fi, minibarem, trezorem a fénem na vysoušení vlasů. Když by s vámi na pobyt přijel i čtyřnohý mazlíček služba mu připraví pelíšek, aby měl pohodlíčko. Na pokojích najdeme župany na pohodlné přemístění do wellness. Rodinné pokoje jsou určeny pro skupinu mladých kamarádů nebo početnější rodinu. Jejich prostorové řešení je větší než u ostatních. Nabízí samostatnou ložnici, obývací pokoj a kuchyňský kout. Většina pokojů má krásný výhled na památky nebo krásu vinic.relaxace s masáží

Ubytování Mikulov nabízí spoustu výhodných balíčků. Nabízené balíčky.

  • Valentýnský víkend s reprezentačním plesem. Lístky na ples jsou v ceně balíčku, večeře, tombola a příjemná muzika. Dámy mají možnost využít služeb vizážistky, a aby to pánům nebylo líto, mohou ochutnat pivo podle vlastního výběru. Dále v balíčku najdete prohlídku Mikulova s profesionálním průvodcem.
  • Masopustní víkend. Masopustní pobyt nabízí tradiční zvyky, zabijačky, průvody maškarních kostýmů a cimbálovou muziku. Ochutnávka pálenek.
  • Velikonoční pobyt. Raut s cimbálovou muzikou, ochutnávka a prohlídka místního pivovaru se sládkem, ukázka tradičních velikonočních zvyků, velikonoční speciality.
  • Relaxační pobyty s neomezeným vstupem do wellness. Rašelinový zábal a privátní noční wellness relax. Bohaté snídaňové rauty.
  • Pohodový pobyt v Mikulově. Vstup do wellness, kredit do pivovarské restaurace a láhev dobrého vína. Bohaté snídaně formou bufetu.

zámek Mikulov

Neváhejte a přijeďte si odpočinout nebo využijte některý z výhodných balíčků.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Related Posts

Za kulinářskými zážitky

Proč navštívit Turecko

Dovolená bez střevních potíží

Algarve – ráj pro romantiky

Trekové výlety do hor: víte, co byste si neměli zapomenout zabalit?

Alpské moře – Bodamské jezero