Máte možnost odpočinout si od práce a všech neodkladných povinností? V tom případě neváhejte využít váš volný den naplno a přijďte se zabavit na laser game Praha s vašimi nejbližšími, kde se vám splní sen o dokonalé zábavě, která je vhodná pro všechny věkové kategorie. Ať už se rozhodnete s sebou vzít rodinu, kamarády nebo kolegy z práce, věřte, že si ji budete chtít zopakovat a brzy se k nám opět vrátíte.labyrint (48)

Nabídka 11 her vás potěší

Laser game patří v současnosti mezi rozmanitou zábavu, která vám při každé návštěvě poskytne možnost zahrát si jiný typ hry a tím pádem prožít i mnoho úsměvných a dobrodružných chvil, které se od sebe budou lišit.
V nabídce nalezete 11 her, které se dělí nejen tématem, ale i svou náročností, díky čemu si z nich vyberou i začátečníci.Při další návštěvě se naopak můžete dopracovat i k těžší, ale o to více zábavnější úrovně tyto hry – díky volbě vyšší obtížnosti.

Arény, ve kterých se to celé odehrává

Celkem 2 arény jsou vám k dispozici pro prožití nezapomenutelných okamžiků ve společnosti těch, které máte nejraději. Labyrint vám dopřeje velký prostor, bludiště plné úkrytů, ale i slepých uliček a samozřejmě i špetku napjaté atmosféry díky neonovému osvětlení, se kterým se v něm setkáte. Tato aréna je vhodná pro větší skupiny hráčů, které si v ní přijdou na dostatek prostoru pro zábavu a pohybovou aktivitu.Aztec (12)
Druhou arénou jsou Aztécké chrámy a na rozdíl od Labyrintu se nachází ve venkovním prostředí plném stromů.Disponuje i větším počtem úkrytů, díky čemu se můžete schovat na místě, odkud se vám bude dobře střílet. Je to menší aréna, ale to ještě neznamená, že vám nedopřeje možnost užít si hru naplno a v plném nasazení.
Pokud Lazerfun navštívíte, natrefíte zde i na malé občerstvení, hernu, kde si můžete odpočinout, ale i dopřát si ještě více odreagování po vaší hře s laserovou zbraní, ke které se budete chtít bezesporu ještě jednou vrátit.

Related Posts

Numerologie jako krůček k poznání sebe sama

Kdepak ty ptáčku hnízdo máš

(Ne)Lenošení v zahrádkářské kolonii

Pletení je prastará dovednost

Tapisérie, originální a ručně utkaný doplněk, který můžete mít i vy

Láska prochází žaludkem!