Levná dovolená Chorvatsko autobusem je skvělou variantou pro všechny, kteří se chtějí v létě podívat k moři a nechtějí za to utratit desítky tisíc korun. Ano a je to skutečně tak. Zatímco při cestování s cestovní kanceláří vás to nebude stát o mnoho méně anebo zaplatíte ještě více peněz, tak pokud se do Chorvatska vydáte po vlastní ose a svůj pobyt v některém ze skvělých přímořských letovisek si dokážete zorganizovat sami, tak nemusíte celkově zaplatit více než pouhých několik tisíc korun celkem. Ušetřit totiž můžete hned na několika místech najednou.

město

Za prvé můžete ušetřit na dopravě. Když si zvolíte pravidelný linkový autobus, který jezdí z České republiky do Chorvatska a zastavuje tam ve všech přímořských letoviscích, bude vás to stát poměrně málo a dostanete se opravdu až na místo přesně tam, kam potřebujete. A oproti soukromé cestě automobilem to má tu výhodu, že se nemusíte trápit cestou, nemusíte se starat o to, kudy pojedete, zda si vystačíte s plnou nádrží a zda se cestou neztratíte, a především zda zvládnete tak dlouho řídit, aniž byste způsobili nějakou dopravní nehodu.

To vám při cestě autobusem s profesionálními zkušenými řidiči opravdu nehrozí. A navíc to bude pohodlné, protože zatímco někdo jiný bude řídit, tak vy budete moci odpočívat v plně klimatizovaném autobusu s pohodlnými sedačkami a s toaletou na palubě.

Za druhé, sehnat si v Chorvatsku ubytování je hračka. A vyjde vás to mnohem levněji, než si možná myslíte, a to i v případě, že si nevyberete ubytování v kempu či v apartmánu, ale v hotelu. Cestovní kanceláře si totiž k této položce vždycky něco přisadí a není to málo.

autobus

A za třetí, protože mají obě země slovanské kořeny, dobře se tam domluvíte. Nemusíte se tak bát, že byste si bez znalosti nějakého jiného cizího jazyka nedokázali koupit jídlo anebo netrefili na pláž.
Zkrátka, když se vypravíte do Chorvatska po vlastní ose, tak uvidíte, že se vám to nejen vyplatí, ale také se vám to bude líbit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Related Posts

Za kulinářskými zážitky

Proč navštívit Turecko

Dovolená bez střevních potíží

Algarve – ráj pro romantiky

Trekové výlety do hor: víte, co byste si neměli zapomenout zabalit?

Alpské moře – Bodamské jezero